O Nas


EuRolPol zawiązał swoją działalność na bazie polskiego kapitału, na początku 2000 roku. Mimo młodego wieku firmy, nasza kadra menedżerska dysponuje wieloletnim doświadczeniem z zakresu żywienia zwierząt i zarządzania przedsiębiorstwem paszowym.
Wiedza ta w połączeniu z najnowocześniejszą technologią jaka pojawiła się w Polsce pozwoliła nam z wielkim powodzeniem zdobyć rzesze zadowolonych Klientów, zarówno Hodowców jak i Handlowców.

O Tym Co Produkujemy
Nasza oferta jest adresowana do hodowców trzody chlewnej i bydła oraz drobiu. W jej skład wchodzą: mieszanki paszowe uzupełniające, super koncentraty, pasze dla prosiąt i preparaty mleko-zastępcze dla cieląt. Nasze programy żywieniowe są czytelne i przystosowane do różnych systemów żywienia – dlatego też każdy hodowca, który chce we własnym gospodarstwie przygotować dobrą paszę na pewno znajdzie coś dla siebie.

Niezmiennie Wysoka Jakość
Wysoki poziom technologiczny zakładów produkujących wyroby EuRolPolu pozwala nam na utrzymywanie niskich kosztów produkcji, dzięki temu hodowca może produkować tanią żywność. Używane przez nas surowce przed dopuszczeniem do produkcji są kontrolowane laboratoryjnie pod względem wymaganych norm. Receptury produkcyjne są nie zmienne co gwarantuje stałą i powtarzalną jakość naszych produktów.

Przygotujemy, Wyprodukujemy, Dowieziemy
Ze względu na produkcję odbywającą się w kilku zakładach, utworzyliśmy w centralnej Polsce – Logistyczne Centrum EuRolPolu gdzie dostarczamy gotowe wyroby. Tutaj przygotowywane są szczegółowe wysyłki i transportowane do ponad dwustu hurtowni i punktów sprzedaży rozmieszczonych w całej Polsce. Nad całym tym procesem czuwa nasz profesjonalny Dział Obsługi Klienta.

Nasza Duma – Nasi Klienci
Hurtownie, z którymi współpracujemy prowadzone są przez osoby i firmy, cieszące się w swoim regionie zaufaniem wśród hodowców, dzięki swojej fachowości i rzetelności.

Jak Najbliżej Hodowcy
Posiadamy profesjonalną grupę pracowników terenowych, którzy służą fachowym doradztwem hodowcom i koordynują sprzedaż produktów EuRolPolu w swoim terenie. Bierzemy czyny udział w lokalnych, regionalnych i krajowych targach rolniczych. Imprezy te pozwalają nam na bliski kontakt z naszymi Klientami, których opinie są dla nas cennym źródłem inspiracji przy tworzeniu nowych produktów.

 

EuRolPol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Klewkowie 49A,

99-400 Łowicz, KRS: 0000012942, Regon: 017244789, NIP: 838-16-94-244

Kapitał zakładowy: 200.000,00 zł., której akta znajdują się w Sądzie Rejonowym dla Łodzi,

Wydziale XX Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego.